• تلفن سانترال – سیستم های برق خورشیدی – سیستم های صوتی –تابلو روان و led

دوربین مداربسته HD

Rate this item
(2 votes)

دوربین های تحت شبکه و دوربین های آنالوگ,دوربین های آنالوگ امروزه به خاطر داشتن قیمت مناسب و کیفیت مطلوب نسب به دوربین های تحت شبکه از مشتریان بیشتری برخوردار هستند.

تنها دلیل ضعف دوربین مدار بسته آنالوگ فقط کیفیت تصویر این نوع سیستم می باشد در واقع دید کلی این دوربین از کیفیت خوبی برخوردار است ولی دید دقیق قابل توجهی ندارد.

 

چندی پیش دوربین هایی وارد بازار شدند به نام دوربین مدار بسته HD-SDI این دوربین ها به دوربین مداربسته HDمعروف شدند.این دوربین ها بستر انتقال تصویرشان آنالوگ می باشد ولی از کیفیت بالا تری نسبت به دوربین های آنالوگ برخوردار هستند و در واقع کیفیت این دوربین ها با مگا پیکسل سنجیده می شود و مانند دوربین های تحت شبکه هستند.

 

خوب این دوربین ها کجا قابل استفاده هستند یا چرا باید از همچین دوربینی استفاده کنیم؟

فرض کنید شما برای یک کارخانه می خواهید سیستم دوربین مدار بسته نصب کنید و این کارخانه متراژبالایی دارد.کارفرما از شما درخواست  دید دقیقی به محیط پروژه داشته باشد.

کاملا مشخص است که اگر شما بخواهید از دوربین مدار بسته تحت شبکه استفاده نمایید خیلی هزینه بالا می رود و اصلا به صرفه نمی باشد و همین طور نیز نمی توانید از دوربین مدار بسته آنالوگ استفاده کنید , پس چاره کار در چیست؟

در این جا شما می توانید از دوربین مداربسته HD استفاده نمایید که هم در هزینه شما خیلی تاثیر دارد وهم می توانید خواسته کارفرما را اجرا نمایید و دید دقیقی به کارفرما تحویل دهید.

در بخش های آتی لیست قیمت این نوع دوربین ها را برای شما عزیزان قرار خواهیم دارد.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای شرکت دنیای برق هگمتانه محفوظ است.